Tanie auta używane. Dobre tanie samochody. Auta auto samochody. tanie używane samochody. uzywane autaz. auto giełda. samochody z niemiec ogloszeniatwoje.pl
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
 1. #1
  Root Admin Awatar max
  Dołączył
  Jul 2010
  Posty
  6243

  Domyślnie Wszystkie zwierzęta sa równe, ale niektóre równiejsze...

  W chlewie były dwa prosiaki. Pierwszy zapytał się drugiego:
  - Wierzysz w życie po Rzeźni?
  - Jasne. Coś tam musi być. Mnie się wydaje, że odprowadzenie świni do Rzeźni to początek jej nowego życia. Nasze życie w chlewie jest po to, żeby się przygotować na to co będzie potem.

  - Głupoty. Nikt nigdy nie widział żeby świnia odprowadzona do Rzeźni pojawiła się kiedykolwiek ponownie. To proste, w Rzeźni życie świni się kończy. Pogódź się z tym.
  - Nieprawda. W Rzeźni życie dopiero się zaczyna! Rzeźnia to miejsce gdzie koryta są zawsze pełne. W Rzeźni jest czysto, nie tak jak w chlewie, gdzie robimy pod siebie. W Rzeźni świnie nie muszą tłoczyć się tak jak tu, w chlewie, bo w Rzeźni jest mnóstwo miejsca dla każdej świni. Po prostu, życie po Rzeźni to spełnienie wszystkich świńskich pragnień.

  - Ale skąd ty to wszystko wiesz? Mówisz to z takim przekonaniem, jakbyś sam kiedyś widział Rzeźnię na własne oczy! A przecież *żadnej* świni nie udało się stamtąd wrócić.
  - Wiem, bo usłyszałem to od Czarnego Wieprza.

  - A kto to taki?
  - Czarny Wieprz jest najmądrzejszą świnią w całym naszym chlewie. Pięknie mówi i zna odpowiedzi na wszystkie pytania.
  - Czy to czasem nie jest ten wieprz, który nigdy nie był z żadną maciorą? Ten co ciągle wtrąca się kiedy widzi młodego wieprza i młodą świnkę przebywających razem, mówiąc im że wolno to robić jedynie w celu hodowli prosiąt?

  - Tak, to on. Przyznaję, on jest trochę inny... Ale to nieistotne, bo Czarny Wieprz cieszy się naprawdę wielkim szacunkiem wśród większości świń. Wiele z nich, w dowód szacunku, regularnie oddaje mu część zawartości swojego koryta.

  - Niesamowite.
  - Czemu się tak dziwisz? Świnia o takiej pozycji w chlewie nie może tak po prostu żyć jak zwykła świnia. Czy to takie złe oddać mu niewielką część swojej dziennej paszy? Nie samym korytem świnia żyje.

  - Założę się że to też słowa Czarnego Wieprza... Ale cóż, jak uważasz. Mam inne pytanie. Skąd Czarny Wieprz wie to wszystko o Rzeźni? Przecież on również nigdy tam nie był?
  - Usłyszał to od innego Czarnego Wieprza, starszego niż nasz.

  - A ten starszy Czarny Wieprz, to skąd wiedział?
  - Niestety, nie możemy go spytać bo on już dawno odszedł do Rzeźni. Ale, o ile pamiętam, Czarni Wieprze od wieków przekazują sobie z pokolenia na pokolenie wiedzę o Rzeźni, z przykazaniem aby nauczały ją w całym chlewie.

  - Rozumiem, ich też nie możemy zapytać. Czy zatem, poza opowieściami, są jakieś dowody na istnienie tego życia po Rzeźni?
  - Oczywiście. To że ty, ja, i cały chlew istniejemy. To musi mieć jakiś sens. Pomyśl sam, czym by było nasze życie, gdyby jego celem nie było przygotowanie się do życia po Rzeźni?

  - Chyba żartujesz. To nie jest żaden dowód. Z tego że istnieje chlew wcale nie wynika to że istnieje *jakiekolwiek* życie po Rzeźni, ani tym bardziej to że wygląda ono akurat tak jak to opisuje Czarny Wieprz. Może Rzeźnia to coś zupełnie innego? Nie rozumiem, jak można wierzyć w takie rzeczy, nie mając do tego żadnych podstaw?

  - Ty nic nie rozumiesz. Dowody nie są nam potrzebne. Czarny Wieprz mówi "Dobra Świnia wierzy na słowo. Świnia wątpiąca to Zła Świnia". Wiesz co, im dłużej z tobą rozmawiam, tym bardziej widzę że Czarny Wieprz ma rację. Jesteś Złą Świnią. Tylko ci w głowie koryto i maciory. Ale poczekaj, jeszcze się przekonasz. Życie w chlewie trwa krótko. Zobaczymy jak ciebie będą odprowadzać do Rzeźni. Jeszcze sobie przypomnisz o Czarnym Wieprzu!

 2. # ADS
  Circuit advertisement
  Dołączył
  Always
  Posty
  Many
   

Podobne wątki

 1. Atlas Zwierzęta Świata (2011) 1.0 PL
  By abc in forum Programy Windows
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 07-13-2012, 14:10
 2. Windows 7 Wszystkie Wersje SP1 x86 & x64 PL
  By max in forum Programy Windows
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 10-29-2011, 16:54
 3. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 10-02-2011, 09:11
 4. Windows 7 Wszystkie Wersje SP1 x86 & x64 PL
  By max in forum Programy Windows
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 04-16-2011, 12:13
 5. Windows 7 Wszystkie Wersje SP1 x86 & x64 PL
  By max in forum Programy Windows
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 04-15-2011, 06:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  
Na tej stronie nie zostały umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat.
Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich pełną wersję, a pobrane kopię będzie się traktować jako zapasowe.


-=ZAPRZYJAŹNIONE FORA=-

Forum wielotematyczne | | ebook4all | Free Download | Studio Max-Meble | | Darmowe ogłoszenia |